Šiek tiek apie automobilių nuomą

Viesiems vairuotojams benkt kartą gyvenime tenka išsinuomoti automobilį. Ar kelionės, ar darbo reikalais, ar ką nors švenčiant arba tiesiog sugedus nuosavai transporto priemonei, tenka atsisėsti prie nesavo automobilio vairo.  Automobilių nuoma Vilnius gali pasigirti- nuomos punktų yra ne viena sir ne du Jų skaičius ženkliai išaugo per paskutinius penkerius metus.

Transporto priemonių nuomos centrai paprastai įsikūrę netoli oro uostų,  traukinių ar autobusų stočių, kad prireikus atvykusiems, viešajame transporte nesigaudantiems žmonėms, būtų pasiūlyta transporto priemonė.  Šiandien transporto priemonių nuoma tokia pažengusi, kad automobilis gali būti pristatytas į betkurią Pabaltijo valstybę.

Universalių, nespecializuotų automobilių nuomos  sutinka, kad naujesnis, mažiau kilometrų nuvažiavęs automobilis daug patikimesnis, už  pavyzdžiui,antrą dešimtį skaičiuojantį automobilį, kuriuo visus tuos metus buvo intensyviai važinėjama. Todėl, kai reikalinga naujų automobilių nuoma vilnius niekada nenuvils. Čia gausu transporto priemonių nuomos įmonių, kurios specializuojasi tik ne senesnių kaip dešimties metų automobilių pasiūloje.  Paprastai nuoma prieinama visą parą. Automobilį išsirinkti ir užsirezervuoti galima net internetu, susisiekus telefonu ar tiesiog atvykus į patį saloną.

Jeigu kam kyla klausimų dėl nuomos patikimumo ir saugumo, galima nusiraminti. Gyvename tokiais laikais, kai kiekvienas parašas įpareigoja abi puses, o kiekviena didesnio ar mažesnio rimtumo veikla reikalauja raštiško patvirtinimo. Kiekvienas automobilis yra apdraustas  civilinės atsakomybės bei KASKO draudimais.  Oficialios, sav internetines svetaines, visus duomenis ir rekvizitus nurodžiusios įmonės paprastai puslapiuose pateikia visą kainoraštį ir jokių papildomų mokesčių nereikalauja.  Automobilių nuoma Vilnius nenuvils, nes mieste gausu patikimų, puikų kontaktą su klientais mezgančių ir kokybę puoselėjančių transporto priemonių nuomos įstaigų.

Automobilių nuomos kainos priklauso nuo jų naujumo, litražo, markės. Jei įmonė orientuojasi į nedidelių vidutinės klasės automobilių nuomą, pavyzdžiui, gerų metų Opel Astra automobilis dienai atsieina maždaug 80lt.  Jei kalbama apie didesnius automobilius, naujesnius BMW ar AUDI, kaina dienai gali siekti 100 -200lt.  Dažnai didelę įtaką turi prestižo faktorius, na ir pats nuomos tikslas. Praktiniais tikslais (kažką nugabenti, pasiekti tam tikrą vietą) norintis išsinuomoti automobilį žmogus nebus suinteresuotas daug išleisti. Jei norima pasipuikuoti – čia jau kitas reikalas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *