Pradėkimę veiklą su „Blue Square Offices“! Žingsnis po žingsnio…

„Blue Square Offices“ kompanija vis labiau plečiasi į Lietuvos prekių ir paslaugų rinką – tai yra džiugu.

Logotipas

Trumpai sakant, tai yra įmonė, kuri siūlo klientams įsigyti „Blue Square Offices“ virtualiojo ofiso paketą ir džiaugtis teikiamais malonumais. Šis straipsnis orientuosis į potencialius pirkėjus, kurie norėtų įsigyti šį produktą – pasistengsiu aprašyti kiekvieną žingsnį, kurį be jokių abejonių sutiksite perkant ir naudojantis paketu.

Pirmasis žingsnis: Įsigykime produktą

Pats paprasčiausias ir lengviausias būdas įsigyti virtualiojo biuro paketą yra apsilankant „Blue Square Offices“ įmonės svetainėje - http://www.bluesquareoffices.com/ (Nereikėtų pamiršti ir to, jog norint gauti išankstinės konsultacijos – taip pat reikėtų apsilankyti šioje internetinėje svetainėje, kadangi joje yra pateikti konkretūs įmonės duomenys ir kontaktai)

Antrasis žingsnis: Patvirtinkite asmenybę, gyvenamąjį adresą

Visi klientai, norintys įsigyti „Blue Square Offices“ virtualiojo ofiso paketą, privalo patvirtinti asmenybę bei gyvenamąjį adresą. Norint patvirtinti asmenybę, privalote nusiųsti „Blue Square Offices“ įmonei ID dokumento kopiją. Gyvenamajam adresui patvirtinti tinka banko sąskaitos išrašo nuotrauka.

Trečiasis žingsnis: Supažindinkite mus su savo asmenine įmone

„Blue Square Offices“ įmonei yra svarbu žinoti su kuo bendradarbiauja. Pildant prašymo formą, tam, kad įsigytumėt paslaugą, paminėkite bent kelis dalykus apie asmeninį verslą. (Kuo užsiemate ir panašiai)

Ketvirtasis žingsnis: Pradėkime!

Na štai, pateikus duomenis, jūsų paketas turėtų būti patvirtintas ir aktyvuotas. Nuo šiol turite ne tik įregistruotą įmonę škotišku adresu, tačiau ir unikalų mobiliojo telefono numerį, elektroninio pašto paskyrą, fakso kodą, virtualią asistentę.

Penktasis žingsnis: Apmokėjimas

Į elektroninį paštą gavus adresą, jog paslaugos yra aktyvuotos, jūsų bus prašoma atsiskaityti. Patikrinkite paketo „turinį“ – jeigu viskas gerai ir neturite nusiskundimų, atsiskaityti galite kreditinėmis kortelėmis, banko pavedimu.

Viliuosi, jog pateikta informacija ir pakankamai detalus aprašymas jums bus naudingas. Norėčiau paminėti tik tiek, jog iš tiesų, „Blue Square Offices“ virtualiojo biuro paketas yra vertas pinigų, kurios sumokate – patikėkite manimi, gaunama nauda yra kelis kartus didesnė nei investuotos sumos – kad tai pastebėtumėte, ilgai laukti tikrai nereikės.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *