Lietuvos ir Latvijos bendros kreditų kompanijos

Yra nemažai priežasčių, kodėl žmonės renkasi kredito kompanijas, kad padengtų savo finansines išlaidas. Viena jų - pirmas kreditas suteikiamas nemokamai.  Paprasčiau tai reiškia, kad sumą, kurią pasiskolinote ir teks gražinti: nei daugiau  nei mažiau. Tiesa, tiek Lietuvos, tiek Latvijoje įsikūrusios kompanijos tokias paskolas dažniausiai apibrėžia nedidelėmis pinigų sumomis. Logiška, juk tokia kredito kompanija visiškai neturi jokių garantijų, kad pinigus jūs gražinsite. Aišku, kai egzistuoja didelis pasirinkimas - galite labai paprastai pasiskolinti ir iš firmų, kurios pirmą kreditą suteikia gal ir mokamai, tačiau suma, kurioms jums reikia, gali būti gana didelė. Na, paprasčiausiai, viskas priklauso nuo jūsų, tad kokį variantą pasirinksite - tokį ir turėsite. Visus patraukliausius pasiūlymus, kuriais galite pasinaudoti firmos pateikė viename tinklalapyje, dar tiksliau - vienoje lentelėje. Net ir latviškai puikiai nekalbantys asmenys lengvai supras, kokie pasiūlymai pateikiami ir kokiais geriausia pasinaudoti. Visas firmas, kurios puikiai veikia mūsų kaimyninėje šalyje galite rasti čia: https://kreditus.lv/

Greta pateikiama visa naudinga informacija, kurios reikia, jei nusprendėte, kad skolintis iš Latvijoje egzistuojančių kompanijų yra geras sprendimas. Tiesa, kaip matote, nemažai lygiai tokių pat firmų egzistuoja ir Lietuvoje ir Latvijoje. Tai reiškia, kad skolinama lygiai tomis pačiomis sąlygomis. Jei nesuprantate latviškai - ieškokite informacijos lietuviškai.

*** Vivus kreditas puikiai savo veiklą tęsia tiek Lietuvoje, tiek Latvijoje. Žinoma, skiriasi tik suma, kurią galite pasiskolinti. Nepamirškite, kad Latvijos valiuta šiuo metu yra euras. Neužilgo jis pasieks ir Lietuvą. Tuomet skolinimasis bus dar lygesnis tarp šių dviejų Baltijos valstybių. Priklausomai nuo to, kiek pasiskolinote - koreguojasi ir laikotarpis, per kurį pinigus privalote gražinti. Tiek vienos, tiek kitos valstybės sąlygose parašytas, kad maksimalią pinigų sumą privalu gražinti per 24 mėnesius nuo pasiskolinimo pradžios. Daugiausia galite pasiskolinti 1500 eurų arba 5000 litų. Viskas priklauso nuo pajamų, kurias gaunate kiekvieną mėnesį.

*** SMS credit - dar viena firma, kuri siūlo skolintis abiejose valstybėse. Pavadinimas labai daug pasako. Nors tai ne vienintelė firma, kuri leidžia skolintis naudojantis sms žinute, tačiau tai buvo pati pirmoji, bent jau Lietuvoje, kuri suteikė tokio pobūdžio galimybę gauti reikiamą pinigų sumą. Daugiausia galite pasiskolinti 425 eurus ir juos privalote gražinti per 30 dienų.

*** Credit 24 skolina net iki 3000 eurų. Tai net labai didelė suma. Pirmas kreditas kainuoja vieną eurą. tai tiesiog simbolinis mokestis, kuris reiškia, kad ši firma bent jau pirmąjį kartą jums paskolins visiškai be jokių procentų.

Džiugu, kai ta pati firma lengvai savo veiklą plečia ne vienoje valstybėje. Tai tik įrodo, jog besiplėtojanti veikla išties savo darbą vykdo sėkmingai. Atrais kredits , latviškai tai reiškia greitasis kreditas - gali išspręsti jūsų finansines bėdas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *