Galaxy aksesuarai

Dėklas "Majų kalendorius"

Turbūt visiems turintiems Samsung Galaxy S ar kokį kitą išmanųjį telefoną norisi, jog jo telefonas išsiskirtų kuom nors iš kitų.
Tai dabar galima padaryti, kadangi vis dažniau ir daugiau yra kūriama Išmaniųjų telefonų aksesurų. Didžiausiai paplitę yra „Apple“ kompanijos telefonų aksesuarai, tačiau nuo jų neatsilieka ir „Samsung“ kompanijos aksesuarai..
Aksesuarų yra daugybę, Ausinukai, Mikrafonai, Rėmeliai, Stikliukai, Dėklai, Lipdukai ir daug daugiau.
Patys svarbiausieji – dėklai.
Dėklai atlieka vieną iš svarbiausių funkcijų – Apsaugos.
Dažniausiai dėklus perka, vien dėl to, jog apsaugotų savo telefoną, nuo netyčinių smūgių, vandens lašų, smėlio dulkių.  Tačiau dėklas atlieka ne tik apsauginę funkciją. Taip pat atlieka ir didelę spalvų ir paveiksliukų įvairovės padėtį, kuri atskleidžia individualų stilių.
Šiuolaikinis jaunimas labai nori išsiskirti, todėl dažnai keičia telefonų dėklus, kadangi atsiradus naujai spalvai ar paveikslėliui, jie nori jog jis puoštų jų individualią spalvą.
Šiuolaikinės technologijos leidžia net pačiam susikurti norimą stilių.

Todėl vis dažniau ir dažniau galima pamatyti vaikščiojant žmogų, su itin neįprastu dėklu.

Plečiantis „Samsung“ kompanijos technologijoms, atsiranda vis naujų Samsung Galaxy S telefonų modelių ir vis naujame atsiranda naujų funkcijų. Norėdami išbandyti tas funkcijas, žmonės perka naujų modelių telefonus. Kadangi dabar naujausi modeliai yra Samsung Galaxy S3 bei Samsung Galaxy S4, jie ir yra labiausiai paplitę rinkoje.
Pliko, nespalvoto telefono gi nenešiosi, todėl ir šių telefonų aksesuarai yra labiausiai paplitę.
Tačiau skirtingi modeliai, skirtingi telefonai.

Samsung Galaxy S4 modelis naujausias modelis. Tačiau rinkoje jis konkuruoja su šiek tiek senesne versija Galaxy S3.
Galaxy S4 dėklas yra pritaikytas būtent šiam modeliui, kadangi su kiekvienu nauju modeliu, yra pakeičiamos telefono rezoliucijos, norint , kad dėklas pilnai sutaptų su telefonu patartina naudoti būtent to modelio dėklus. Taigi, Samsung Galaxy 3S deklai netiks naujesniam Galaxy S4.

Samsung Galaxy S4 deklai yra kelių rūšių : Plastmasiniai ir Medžiaginiai bei naujai pritaikytas odinis dėklas.

Plastmasiniai dėklai, dažniausiai būna su kokia nors iliustracija, kaip juokinga katino nuotrauka ar šypsena. Šie dėklai labiausiai paplitę yra tarp jaunimo. Jaunimas susigalvoja kokį juokingą piešinuką, jį nusipiešia, o tuomet technologiju pagalba, tą paveiksliuką perteikia ant dėklo nugaros.

Medžiaginiai dėklai yra skirti jau vyresnio amžiaus atstovams, kadangi jie nėra spalvoti, yra labiau oficialūs bei suteikia rimtumo įvaizdį. Šis dėklas telefoną apsaugo geriau nei plastmasinis, kadangi neperduoda smūgio virpesių.

Odiniai dėklai, yra labai panašūs į medžiaginius, tačiau jie būna tik rudos ar juodos spalvos. Taip pat tai geriausi dėklai, norint apsaugoti telefoną, kadangi jis apdengia telefoną iš visų galimų pusių. Šitas dėklas yra lyginamas su medžiaginiu, kadangi taip pat blogai praleidžia smūgio virpesius, taip apsaugodamas telefono ekraną nuo skilimo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *